מחירון ביובית תמונה
אינסטלציה

זקוק לביובית? חיתוך של שורשים בביוב על ידי חברה מקצועית

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית ורוצים להבטיח שאתם עתידים לקבל שירות מקצועי, יסודי ואיכותי, להלן מספר פרמטרים אשר שימת דגש עליהם יסייע לכם במטרה:

  • השירותים שהחברה מציעה – מעבר לפתיחת סתימות בקווי ביוב, ביובית משמשת גם למטרות נוספות כגון: שאיבה של בורות ספיגה,חיתוך שורשים בביוב, שאיבה של בורות שמן, שאיבת מי גשמים ועוד.. כדאי לבדוק אלו שירותים החברה בה אתם מעוניינים לבחור מציעה – והאם השירות לו אתם זקוקים כלול ברשימה.

  • הציוד בו היא משתמשת – ביובית היא למעשה משאית, כדאי לוודא שהחברה עובדת על משאיות חדשות הכוללות ציוד טכנולוגי מתקדם. חשוב לציין שחברות מקצועיות יחזיקו במספר סוגי ביובית ובין היתר משאיות גבוהות יותר ומשאיות נמוכות, המשאיות הנמוכות משמשות לביצוע שאיבות במקומות בהם התקרה הינה נמוכה כמו לדוגמא חניונים.

  • הזמינות של החברה – ישנן חברות המציעות שירותים 24 שעות ביממה ויש חברות אשר כחלק מהשירות שלהן מקפידות על זמינות גבוהה נושא הזמינות יכול להיות קריטי במקרים מסוימים ולכן, כדאי לשים דגש גם עליו בהליך בחירת החברה. חשוב לזכור כי בעיות בצנרת של ביוב קריטי לתקן בהקדם האפשרי!

  • צוות החברה – בכדי לתפעל ביובית בצורה איכותית ומקצועית ולבצע פתיחת סתימה יסודית על הצוות המקצועי אשר מבצע את העבודה להיות מנוסה ומקצועי לכן, בעת בחירת החברה כדאי לנסות ולאסוף כמה שיותר מידע לגבי הצוות, ההסמכה שלו והניסיון שלו. חשמוב מאוד שלצוות יהיה ידע נרחב ויכיל אינסטלטורים אשר מומחים בטיפול בתקלות מורכבות הקשורות לביוב.

  • מוניטין החברה – בחירה בחברה שנחשבת כבעלת שם ומוניטין בתחום של שירותי ביובית יכולה לספק שקט נפשי במידה רבה בדרך כלל חברה אשר צברה מוניטין קיבלה אותו בזכות שורה של לקוחות מרוצים אשר נהנו משירותיה ולמעשה הקנו לה את השם בו זכתה.

  • המלצות – אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות על החברה ועל טיב שירותיה, דבר זה יוכל להבטיח לכם שקט נפשי לגבי הבחירה בעיקר במקרים בהם מדובר בהמלצות אמינות של בני משפחה, חברים או מכרים.

  • מחיר ביובית – בדיוק כמו שמחיר גבוה במיוחד עבור שירותי ביובית עלול לגרום לכם לוותר על שירותיה של חברה מסוימת, כך גם מחיר נמוך מדי אמור לעורר בכם חשד לכן, כדאי שתבדקו שהחברה שנתנה הצעת מחיר נמוכה, אכן מקצועית ומנוסה ואכן, מתכוונת לתת לכם את השירות המבוקשים תמורת המחיר בו היא נקבה.

    ישנם שירותים שעולים קצת יותר משאיבה רגילה, למשל פתיחה של סתימה מחיר נורמאלי הוא בין 480 שקלים ל 600 שקלים ומצד שני הסרה או חיתוך שורשים מביוב עולה בין 780 שקלים ל 1000 שקלים הכל תלוי בעובי השורשים ואופי העבודה.

לפניכם מחירון מומלץ של מקצועני ביובית:

מחירון ביובית תמונה
קרדיט מחירון ביובית תמונה : דף מחירון ביובית.com