איתור ברור לנזילות
אינסטלציה

טיפים לבחירת מאתר נזילות מקצועי

יש לכם נזילה נוראית בבית ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? אנחנו ממליצים להתחיל בבחירת מאתר נזילות מקצועי. התעסקות עצמאית עם אינסטלציה בבית עשויה להיות משימה מורכבת שלא תניב תוצאות, ולכן במקרים שכאלו מוטב לפנות לבעל מקצוע אמין ובעל ידע בתחום. כיום ישנם רבים שמציגים עצמם כמאתרי נזילות מקצועיים, אולם בפועל מתרשלים ומתגלים כחסרי כל הסמכה או ידע. כדי שלא תיפלו ברשת הזו ותירשם בקרבכם אכזבה, ריכזנו עבורכם טיפים לבחירת מאתר נזילות מקצועי. 

לשאול את מאתר הנזילות על הציוד שקיים ברשותו

מומחי איתור הנזילות מאתר איתור ברור טוענים שהשאלה הזו צריכה להישאל, משום שאינסטלטורים רבים מציגים עצמם כמאתרי נזילות, גם כשבפועל הם נושאים עליהם ציוד בסיסי ביותר שלא מתאים לטיפול בכל נזילה. כאשר אתם משוחחים עם מאתר הנזילות וסוקרים בפניו את הנזילה בבית, חשוב להבין מה הטיפול שהוא מציע ובאיזה ציוד הוא עומד להיעזר. אם הנזילה היא בחצר למשל, חשוב שלמאתר הנזילות יהיה חיישן גז ומד לחץ. הכלי הבסיסי ביותר שנושא עמו כל מאתר נזילות מקצועי הוא מצלמה תרמית, אף על פי שלא תמיד נזקקים לה במעמד תיקון הנזילה. כמו כן, הוא צריך לשאת איתו מד לחץ, עם עדיפות לאחד שיש בו סיב אופטי, כך שיוכל לצלם את הצנרת של הביוב. 

מקצועיות וניסיון זה ערך עליון

איתור הנזילות הוא עולם רווי בתקלות ובפתרונות הולמים. מאתר נזילות מקצועי הוא אחד שיידע לאבחן כל בעיה שנראית לעין, וגם שלא, ושיידע להמציא לה פתרון מהיר ויעיל בהתאם. מי שחדש יחסית בתחום הנזילות לא יכול להיחשב למקצועי, משום שהוא עדיין לא נחשף למספיק מקרים כדי לדעת לתפעל כל בעיה. לכן, כאשר אתם משוחחים עם מאתר הנזילות שעתיד להגיע לכם, שאלו אותו על הניסיון ועל הידע שלו בתחום. מכך תוכלו להסיק האם הוא יוכל לתת מענה לבעיה שלכם. 

השוואת מחירים וסקר שוק

יש לא מעט בעלי מקצוע בשוק, המציגים עצמם כמאתרי נזילות. ההמלצה היא לא לסגור עם בעל המקצוע הראשון שמשוחחים איתו, אלא להתרשם מעוד כמה ולהשוות ביניהם בסיום. ההשוואה צריכה להיעשות על רקע מספר נתונים- השירות שנותנים, הציוד שבו מאתרי הנזילות משתמשים ואיך לא, המחיר. רק לאחר שהשוויתם בין כולם בצורה מסודרת, בדקו איזה מאתר נזילות יהיה לכם הכי בטוח ומשתלם לשכור. 

קראתם כבר למאתר נזילות? אל תסגרו תיקונים מראש

ישנם מאתרי נזילות שמגיעים לבית הלקוח ו"מייצרים" תקלות, כדי שתהיה להם יותר עבודה ויוכלו לדרוש יותר כסף. כדי להימנע מהתרמית הזו, ציינו בפני מאתר הנזילות שאתם מעוניינים בביצוע בדיקה בלבד ובקשו שיגיש לכם בסיום דו"ח ליקויים מפורט. לאחר שהוא עושה זאת, בדקו שזה אכן עולה בקנה אחד עם התקלה שהייתה לכם בצנרת ובקשו הצעת מחיר עבור התיקון.