איך לבחור נכון

מיסיטקנים מומלצים – דרך חדשה לתקשור

אם תשאלו כל אחד שהיה במפגש אחד או יותר עם מיסטיקנים או אסטרולוגים, יודע שהדרך היחידה לעשות את זה עד לפני שנים בודדות היתה באמצעות התקשרות לקליניקה של המטפל, קביעת פגישה (לרוב פגישה היתה בין 45 דקות עד לשעה), הגעה לקליניקה ותשלום של שעת טיפול שלמה אפילו אם כל מה שרצינו זה קריאה בקלפים – פעולה שיכולה לקחת כעשר דקות בלבד.

כיום, עם קידמת הטכנולוגיה, ישנה דרך חדשה לעשות את זה. דרך קלה יותר, פשוטה יותר ונוחה לכולם, גם עבור המיסטיקן וגם עבור הלקוח. באמצעות הדרך הזאת תוכלו לדבר עם מיסטיקנים מומלצים ומובחרים בארץ, היישר מהחדר שלכם ללא יציאה מהבית

אתר המקשר בינכם לבין מיסטיקנים מומלצים בישראל

לפני מספר שנים, הוקם אתר אינטרנט המקשר בין מיסטיקנים מומלצים, מוכרים והטובים ביותר בישראל, לבינכם הלקוחות. אתם יכולים לבחור מי המיסטיקן או המיסטיקנית המועדפים עליכם מבין רשימה ארוכה ומגוונת, לבחור עם מי בא לכם לעשות שיחה, להתקשר אליו / אליה ישירות ולדבר ככמות הזמן שאתם יכולים להרשות לעצמכם ובאמת צריכים.

כך למעשה אין לכם הגבלה של כמות מטפלים וזמני טיפול. עולם הרוח והמיסטיקה פתוח עבורכם 24 שעות ביממה עם טובי המיסטיקנים, האסטרולוגים והמטפלים הטובים ביותר בארץ.

מיסטיקה וכוכבים

מעוניינים בשירות של קריאה בקלפים? אולי מגדת עתידות זה מה שמעניין אתכם? אסטרולוגה, קריאה באמצעות הכוכבים? הכל זמין עבורכם. 

רבים מהמיסטיקנים באתר התארחו פעם אחת או יותר בתוכנית המיסטיקה המפורסמת של ערוץ 10 – זמן מיסטיקה.

לצפיה בתוכנית זמן מיסטיקה לחצו כאן

לביקור בדף הפייסבוק "מיסטיקה תקשור וחלומות" עם למעלה מ11 אלף לייקים – לחצו כאן