איך לבחור נכון

מצבר לרכב במהדורה חדשה לקראת 2016

כיום, כל עולם הטכנולוגיה משתדרג לו ומשתפר משניה לשניה. אפשר לראות את התקדמות הטכנולוגיה המהירה על  ייצור פלאפונים. אנחנו רואים שכל שנה יוצא פלאפון חדש שמקדים את הדור הקודם של אותו המכשיר פי כמה. קחו למשל את ההבדלים העצומים בין סמסונג S5 ל- S6 החדש או את האייפון של חברת אפל 5S לעומת האייפון 6.

עולם מצברי הרכב החדש

בעוד מספר שבועות נגיע ונחגוג את סילבסטר 2015 ונעבור לשנה החדשה – שנת 2016 המגיעה עלינו לטובה. גם בעולם מצברים לרכב, מצבר למשאית, למונית, לאופנוע ואפילו לאופניים חשמליים, עולם המצברים מקבל שינוי דרמטי ומתקדם בלי כל היכר.

מצברים חדשים לרכב

משרד הכלכלה מזמין אתכם לכנס טכנולוגיות הרכב – לפרטים נוספים

כיום יש שימוש בטכנולוגיות חדשות שיכולות להפוך את מצבר הרכב משמיש ועמיד לשנתיים עד שלוש למצברים היברידיים שמספקים עבודה ונשארים שמישים אפילו עד כעשור שנים.

בין החברות המובילות בשוק המצברים אפשר למצוא מספר חברות ישראילות המתבגרות בצמרת האיכות העולמית כמו ורטה, שנפ וגם וולטה. החברות הללו מייצרות מצברים ברמה הגבוהה ביותר, איכות מעולה ואחריות ישראלית מקומית.

איך לבחור מצבר לרכב שלכם בצורה נכונה

כמובן שיש לא מעט סוגי מצברים שיכולים להתאים לרכב שלכם, אך יש גם לא מעט סוגי מצברים שיכולים דווקא להזיק ולהרוס את המנוע. על מנת לבחור את המצבר הטוב ביותר לרכב שלכם יש לבדוק בספר הרכב הנמצא לרוב בתא הכפפות ברכב. אם לא יש לשאול את המוסך היבואן או מוסך מורשה שבו הם יודעים הכי טוב להתאים את המצבר המתאים ביותר לרכב ולסוגו ואופציה שלישית היא לשאול מוסכניק מומחה לרכב שלרוב ידע להתאים מצבר לרכב לפי גודל מנוע וסוגו..

מידע מעודכן לגבי מצברים לרכב 2018 – יולי 18, 2018 1:02 pm על החלפת מצבר לרכב – איך נבחר מצבר איכותי שיתאים בדיוק למכונית שלנו? ע.ש גרירה

רוצים להעמיד ולדעת עוד מידע על מצברים ? קראו עוד מידע על סוגי מצברים לרכבים מאתר Carburglar . מאמר מרתק שפורסם ממש לאחרונה.