איך לבחור נכון

פירוק אסבסט ברחובות

פירוק אסבסט בחרובות

רחובות הפכה בשנים האחרונות לאחד ממעוזי ההייטק והמגורים באזור המרכז והשפלה גם יחד. רבים מחברות ההייטק שמגלות כי השכרת משרדים בתל אביב, ראשון וחולון יקרות מדי ולא משתלמות כלכלית בוחרות לעבור ולהשכיר משרדים חדשים ומעוצבים באזור פארק המדע ברחובות.

אזור פארק המדע הוא אזור חדש שנבנה על הריסות של מפעלי טקסטיל והאנגרים גדולים שהיו מסוכנים לבריאות וכיערו את האזור לגמרי. אחד מהצעדים שעשתה עיריית רחובות בעשור האחרון זה להעלים את האזור המכוער הזה מהמפה ולהפוך את זה לפנינת העיר וכך נעשה.

פירוק אסבסט ברחובות ופינוי האסבסט למקומות אחרים

איך הפכו את האזור הזה ליפה כל כך? ובכן בהתחלה היו שם מלא מפעלים. רובם לא היו פעילים, וגגות המבנים היו בנויים מגגות אסבסט מסוכנים לבריאות האנשים העובדים שם והסביבה בכלל.
מה שנעשה זה פינוי כל המפעלים והתחלת פירוקם. הפירוק נעשה על ידי חברות מקצועיות ומוסמכות לעסוק עם פירוק אסבסט ברחובות ובכלל אזורי הארץ. הפירוק העשה בצורה מבוקרת ומפוקחת בשיתוף עם משרד הבריאות. פירוק האסבסט בעיר ממפעלים אלו לקח כמה חודשים, כולל הפינוי למקום מאובטח המאושר על ידי משרד הבריאות להטמנת אסבסט.

חידוש האזור לאחר פינוי האסבסט

לאחר שפונה האסבסט מאזור זה התחילו הבניות של בנייני משרדים, מסעדות, פאבים והאזור פרח מאזור שומם וחסר עניין לאזור מושך בליינים בערב ועובדי הייטק (וכמובן גם חברות הייטק רבות) ביום מכל חלקי הארץ. האזור הפך מבוקש מאוד וכיום יש לא מעט חברות הייטק שמחכות שיתפנו משרדים באזור על מנת לעבור לשם מהמרכז.

בערבים אנחנו מוצאים פה לא מעט אפשרויות בילוי שונות. מסעדות כמו ג'פניקה, מסעדת המבורגרים טובה, בתי קפה רבים, פאבים עמוסים בליינים בלילות ואפילו באולינג וסנוקר לאוהבים את הז'אנר הזה.

מה שהיה חשוב כדי להפוך את אזור זה לאזור טוב לעבודה, לבילויים הוא הפינוי המבוקר של האסבסט באזור, פינויו על ידי חברת פינוי אסבסט מקצועית והטמנתו באזור המוכר ומאושר על ידי משרדי הממשלה האחראים על טיפול באסבסט.