איך לבחור נכון

רכבים לפירוק ? אולי זה בשבילי?

נשמע לכם מוכר?

"כבר הרבה מאוד זמן אני מנסה למכור את המאזדה שלי , אין לי סבלנות לשבת וחלפש לקוחות פוטנציאלים לרכב הזה הרי הרבה מאוד מאוד ישן והביקוש מאוד נמוך אין לי סבלנות להתעסק בזה"

במידה וכן אנו נציע לכם פתרון מעולה על מנת לשדרג אתכם בטיפים במועילים שניתן לבצע עם רכב ישן כגון מכירת רכבים לפירוק או שליחת רכב למוסך גריטת רכב.

מה עלי לעשות בנוגע למכירת רכב לפירוק ?

פירוק כלי רכביםאם יש לך רכב ישן שלב ראשון שעליך לעשות הוא לבדוק האם קיימת תוכנית גריטת רכבים לשנה הנוכחית שהיא 2015 , בדיקה זאת תתבצע באתר משרד התחבורה . הסיכויים שתוכנית רכיבם לפירוק למדינה \ גריטה תצא לפועל תלויים בתקציבי המדינה, מחישובים קודמים תוכנית זו עולה יותר מ 5 מליון שקלים למדינת ישראל. תוכנית זו מושכת אזרחים למכור את הרכב עם וותק של 20שנים+ למדינה ולקבל סכום נכבד של כסף.

לפי מידע מהלישכה המרכזית לסטטיסטיקה יותר מ 16 אחוז מהרכבים בישראל הם מאוד ישנים ,מעל שלוש שערה שנים על הכביש. לפי המחקרים שבוצעו התוכנית של גריטת רכבים לפירוק מועילה מאוד לאיכות הסביבה מכיוון שגריטת רכב זהו עוד צעד ירוק וידידותי לסביבה.

 

אבל מה עושים אם אין תוכנית גריטה ? = רכבים לפירוק ( שלב 2 )

גריטת רכביםאם אין תוכנית גריטה אל דאגה, תמיד תוכלו לבצע מכירת רכבים לפירוק לבעצי מקצוע אחרים שישמחו לקחת את הרכב שלכם. רכבים לפירוק לסוחרים מורשים היא האופציה הקלה ביותר אך המחיר שתקבלו נמוך משמעותית במידה ואנו משווים את הסכום לגריטה.

יתרון רכבים לפירוק לבעל מקצוע הוא שאדם מתיצב אצלכם בבית ויוכל לקנות את הרכב עוד באותו היום , מצד שני בתוכנית גריטה אתם צריכים להגיע פיזית למכונים המורשים של הגריטה להשאיר את הרכב שם, למלא מסמכים ולחכות הרבה זמן עד שיגיע הכסף , במידה ואתם זקוקים לתשלום מזומן מהיר אני ממליצים על שירות רכבים לפירוק.

ישנם סוחרים שונים שמספקים שירותים ארציים של רכבים לפירוק ,חפשו בגוגל

וכ"ד

לסרטון דוגמא של גריטה צפו בסרטון:

אז במה אתם בחרתם ? גריטה ? מכירת רכבים לפירוק לבעל מקצוע ? שתפו אותנו